Підключитись
Подати заявку

Поповнити рахунок
сплатити

Передзвоніть
до мене 

Шановні абоненти!

Указ Президента України №133 / 2017 від 15 травня 2017 року »Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" вступив в силу. Згідно з Указом, телекомунікаційні компанії зобов'язані припинити надання послуг доступу до ряду веб-ресурсів, в тому числі - соціальних мереж "ВКонтакте", "Однокласники", всіх сервісів Yandex і mailru, а також інших. З повним переліком цих веб-ресурсів можна ознайомитися на сайті Президента України.

Згідно з вимогами Указу, технічні роботи щодо обмеження надання послуг доступу до вказаних веб-сайтах вже розпочато.


 

Шановні абоненти. Повідомляємо  Вам, що з  1.05.2017р. вступають в дію нові тарифи для всіх населених пунктів Камянець-Подільського району. Це вимушений крок, так як на далі при старих тарифах не можливо надавати послугу на якісному рівні. Надходження від абонплати не покривають витрат на утримання мереж та є економічно не обгрунованими. В свою чергу ми активно проводимо роботи по будівництву оптоволоконних кабельних мереж в селах Камянець-Подільського району (на власних підземних, оптичних кабельних магістральних ВОЛЗ), що дасть змогу підняти якість послуги на новий рівень, збільшити швидкість доступу до мережі інтернет в десятки раз, та забезпечити Вас додатковими сервісами! Також для наших постійних клієнтів ми запроваджуємо програму лояльності, що дасть змогу Вам економити значні кошти.

Також повідомляємо Вам, що до інтернету за технологією GPON (оптика до абонента) Ви можете вже підключитись у таких селах: Мукша Китайгородська (Жовтневе), Кам'янка, Лисогірка, Слобідка Гуменецька, Гуменці, Смотрич, Цибулівка, Колибаївка, Ходорівці, Гаврилівці, Ластівці.

Завершуються роботи по підключенню таких сіл: Жванець, Брага, Ісаківці, Довжок, Кадиївці, Жердя, Голосків, Вербка, Маків, Шатава, Нігин, Сахкамінь, Думанів, Ульянівка, Пудлівці.

Сподіваємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю!

З повагою Адміністрація CrazyNetwork!


 

А тепер ще раз про ціни (дані взяті з офіційного сайту мінфіну)


Тобто, якщо вартість послуги доступу до мережі інтернер перерахувати великоднім кошиком, або тортом Рошен, то мінімальний тариф мав би коштувати, прилизно, 535.5 грн. В свою чергу, ми підвищуємо вартість послуги на мінімально можливий рівень. Актуальні тарифи можна передивитись в розділі сайту - Тарифи (для відповідного міста). Ще раз дякуємо за розуміння!


 


Наші клієнти